UKR EN RU

 

 

ON THE VERGE OF ILLUSION - ДИЗАЙН ИНТЕРЬЕРА КВАРТИРЫ В СОВРЕМЕННОМ СТИЛЕ


 

 

Категорія:
дизайн інтер'єру, предметний дизайн

Стиль:
сучасний

Площа:
200 м²

Розташування:
ЖК "Будинок на набережній", Харків, Україна

Дата:
2018

Команда:
Intuition Design & Yermolov Design

Вироби з натурального і штучного каменю:
INRE

 

 

Інтер'єр вітальні, столової і кухні:

Дизайн інтер'єру квартири для молодої сім'ї виконаний в сучасному стилі. Вітальня, їдальня і кухня - це набір функцій і побажань замовника пов'язаних єдиним стилістичним рішенням. Це загальний, але зонований простір. Центральною формою в інтер'єрі служить великий острів, в якому барна стійка переходить в обідній стіл. Він дозволяє поєднати різні за настроєм зони вітальні, їдальні і кухні в одну гармонійну композицію.

 


 

 

Бетонні панелі в інтер'єрі:

 

Бетонні панелі від Intuition Form в інтер'єрі вітальні навівають легкий індустріальний шарм, створюють оптичну ілюзію і на контрасті з цим м'які меблі вітальні здаються ще більш затишними. Контраст фактур надає інтер'єру більше об'єму і глибини.

 

 

Дизайнерські меблі від українських виробників гармонійно доповнюють інтер'єр, підкреслюють характерні ламані лінії і кольорові акценти.

 

 

 

Сучасні інтерєри прагнуть до відмови від лишніх деталей на користь функціональності. Таким чином - гра простору і відчуттів стає головним елементом в інтер'єрі.

 

 

 

Господарська спальня з гардеробом і ванною кімнатою:

 

 

 

Дитяча кімната:

Дитяча кімната - це перш за все багато світла. Різні, але не яскраві кольори створюють радісну і спокійну атмосферу.

 

 

 

 

Світильник «Веселе небушко» і полка «Кофка», веселі образи створені нами для маленького мешканця, в іншому, як і інші елементи інтер'єру дитячої кімнати.

 

 

 

 

Дитяча ванна кімната:

 

 

 

Інтер'єр домашнього кабінету:

Кабінет - місце, яке передбачає високу концентрацію уваги. Ніяких яскравих фарб, акцентів, це місце, де головна роль відводиться людині, тоді як інтер'єр є фоном для його діяльності. Ми вибрали поєднання білих поверхонь і фактури дерева, щоб зробити простір максимально легким і природним, а геометрія поверхонь підпорядковується принципам, використаним в інтер'єрі всієї квартири.

 

 

Гостьова ванна кімната:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share: