UKR EN RU
Екологічність в дизайні, це що?
Модний термін, сучасна тенденція чи реальна необхідність? Пропонуємо розібратися з цією концепцією на прикладі реального проєкту. Всередині ми назвали його Ecostyle Apartment. І, можливо, завдяки цьому прикладу ви відкриєте для себе багато цікавих аспектів, про які раніше не замислювалися.
Читати даліПерша зустріч з дизайнером
Основне завдання, яке стоїть перед дизайнером – зібрати якомога більше інформації про ваш спосіб життя, уподобання, улюблені заняття, склад сім'ї. Обов'язково повідомте всі аспекти фахівця, тому що від них залежать особливості організації інтер'єру. Якісний дизайн інтер'єру квартири можна створити тільки з урахуванням ваших уявлень про комфортне житло, звички, побажання, вимоги до функціональності та освітлення.
Читати даліДизайн інтер'єру кухні
Організація робочого простору кухні починається з мінімального базового правила "робочого трикутника". Це правило говорить про будову основного маршруту пересування по кухні між трьома найважливішими точками. Це — холодильник, мийка та плита. Це означає, що людина під час приготування їжі переміщається в такому трикутнику мінімальною траєкторією і економить цим свої сили і час.
Читати даліДомашній кабінет
Все більше людей люблять працювати вдома. Працьовиті люди з усього світу прагнуть створити творчу і надихаючу атмосферу на робочому місці у себе вдома. Не зважаючи на те, скільки місця ви виділяєте під домашній кабінет - невелике робоче місце або ціла кімната - це місце повинно бути тихим і затишним, щоб нічого не відволікало вашу увагу.
Читати даліНавіщо потрібен дизайн-проект
Кожен мріє, щоб місце, де він живе - стало затишною домівкою, місце, де він працює - улюбленою роботою, крокуючи на котру він забіжить в найпрекраснішу у світі кав'ярню за порцією ранкової бадьорості. Наше почуття радості і комфорту безпосередньо залежить від того, що нас оточує. Спроектувати радість - можливо, для цього потрібен професійний дизайнер інтер'єру.
Читати даліЕко-стиль в інтер'єрі
В умовах урбанізованого середовища, стрімкого ритму життя і постійної зайнятості цілком природне прагнення людини бути ближче до природи і бажання позбутися від усього зайвого. Наш будинок — місце, про яке ми думаємо з посмішкою, куди хочеться повертатися і де має бути комфортно і затишно. Але для кожного з нас ідеальний інтер'єр буде абсолютно різним.
Читати даліMid-century Modern
Для реалізації даного проекту ми вибрали загальний принцип відкритого простору і єдиних оздоблювальних матеріалів. Але незважаючи на це, кожна окрема зона повинна була мати свій настрій і атмосферу. Ідеально для вирішення цього завдання підійшли панелі з шпонованого МДФ, що мають різні кольори і фактури, глянцеві і матові.
Читати далі