RU EN UKR

 

 

Назва:

On the verge of illusion

Категорія:

дизайн інтер'єру, предметний дизайн

Стиль:

сучасний

Площа:

200 м²

Розташування:

ЖК "Будинок на набережній", Харків, Україна

Дата:

2018

Команда: 

Intuition Design & Yermolov Design

Вироби з натурального і штучного каменю:

INRE

Опис

Дизайн інтер'єру квартири для молодої сім'ї в сучасному стилі.

Вітальня, їдальня і кухня - це набір функцій і побажань замовника пов'язаних єдиним стилістичним рішенням. Це загальний, але зонований простір. Центральною формою в інтер'єрі служить великий острів, в якому барна стійка переходить в обідній стіл. Він дозволяє поєднати різні за настроєм зони вітальні, їдальні і кухні в одну гармонійну композицію.

Бетонні панелі в інтер'єрі вітальні навівають легкий індустріальний шарм, створюють оптичну ілюзію і на контрасті цим м'які меблі вітальні здаються ще більш затишними. Кабінет - місце, яке передбачає високу концентрацію уваги. Ніяких яскравих фарб, акцентів, це місце, де головна роль відводиться людині, тоді як інтер'єр є фоном для його діяльності.

Ми вибрали поєднання білих поверхонь і фактури дерева, щоб зробити простір максимально легким і природним, а геометрія поверхонь підпорядковується принципам, використаним в інтер'єрі всієї квартири.

Дитяча кімната - це перш за все багато світла. Різні, але не яскраві кольори створюють радісну і спокійну атмосферу. Світильник «Веселе небушко» і полка «Кофка», веселі образи створені нами для маленького мешканця, в іншому, як і інші елементи інтер'єру дитячої кімнати.

 

 

Share: