UKR EN RU

Дизайн інтер'єру
 

сучасний дизайн інтер'єру вітальні в ЖК Журавлі

 

 

Послуги з дизайну інтер'єру

 

Дизайн-проект 
від 60 робочих днів

▪ технічне завдання 

▪ планувальне рішення

▪ 3D візуалізація 

▪ робочі креслення

 

Кошторис
від 21 робочого дня

▪ вартість матеріалів

▪ вартість робіт

▪ вартість інструментів

▪ логістика

 

Авторський нагляд
впродовж ремонту

▪ спілкування з підрядниками

▪ контроль відповідності

▪ узгодження змін

▪ комплектація 

 

Ремонт "під ключ"
впродовж ремонту

▪ команда підрядників

▪ порядок і графік рабіт

▪ технічне завдання

▪ контроль якості 

 


 

 

Питання та відповіді

 

Скільки часу потрібно на виконання дизайн-проекту інтер'єру?

 

Термін виконання дизайн-проекту варіюється від 60 робочих днів в залежності від площі приміщення і стилістики інтер'єру. Найчастіше термін виконання дизайн-проекту розраховується індивідуально виходячи з майбутніх завдань. Коли ми підписуємо договір на виконання дизайн-проекту інтер'єру - ми розраховуємо і визначаємо час на виконання цього завдання. Термін здачі проекту прописується в договорі.

 

Скільки коштує замовити дизайн-проект інтер'єру?

 

Вартість дизайн-проекту розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення.

 

Як замовити дизайн-проект інтер'єру ?

 

Щоб замовити дизайн-проект зателефонуйте нам за тел. +380955836203 або напишіть в будь-який з зручних вам месенджерів. Ми відповімо на всі ваші запитання і домовимося про зустріч.

 

Які існують етапи співпраці?

 

1. Зустріч. Знайомимося, обговорюємо проект, складаємо технічне завдання

2. Договір. Ми формуємо пропозицію, погоджуємо договір і приступаємо до роботи

3. Обміри. Виїжджаємо на об'єкт, оцінюємо його стан, робимо обміри та фотофіксацію

4. Ідея. Розробляємо концепцію дизайну інтер'єру, виконуємо варіанти планувальних рішень

5. 3D візуалізація. Опрацьовуємо деталі дизайну інтер'єру, створюємо фотореалістичну 3D візуалізацію всіх приміщень

6. Робочі креслення. Створюємо комплект необхідних для ремонту робочих креслень і специфікації всіх елементів інтер'єру

 

Після виконання дизайн проекту ви можете замовити кошторис майбутнього ремонту, а також одну з двох послуг - авторський нагляд або ремонт "під ключ"

 

7. Кошторис. Прораховуємо всі етапи будівельних і оздоблювальних робіт і комплектацію об'єкта

8. Авторський нагляд. Контролюємо відповідність виконаних підрядниками робіт до дизайн-проекту, комплектуємо об'єкт

9. Ремонт "під ключ". Керуємо процесом будівельних і оздоблювальних робіт, виконуємо комплектацію об'єкта

 

Як відбувається процес створення дизайну інтер'єру?

 

1. Перша зустріч із дизайнером інтер'єру

Перша зустріч із командою дизайн-студії безкоштовна. Просто зателефонуйте нам і назвіть потрібний час для зустрічі. Зустрітися необхідно для того, щоб познайомитися і обговорити завдання - ми розберемо існуючий стан об'єкта і що необхідно отримати в результаті. Якщо ми приймаємо рішення працювати разом – ми укладаємо договір на виконання послуг із розробки дизайн-проекту інтер'єру. У договорі прописується розмір робіт, термін виконання, вартість та графік оплати.

2. Вивчення майбутнього завдання

У процесі обговорення Ваших вимог до інтер'єру, побажань, смаків та наших рекомендацій ми формуємо технічне завдання на дизайн-проект. Фахівець виїжджає на об'єкт, щоб зняти точні розміри приміщення, зробити фотофіксацію, оцінити стан будівлі, інженерних комунікацій, щоб усі аспекти були враховані під час проектування та подальшого ремонту.

3. Розробка планування

Ми запропонуємо 3-4 варіанти найоптимальніших планувальних рішень квартири чи будинку на вибір. Ви вибираєте найбільш підходящий і ми разом з вами доводимо його до стану затвердженого планування.

4. Ескізи інтер'єру

На стадії ескізування, ми розробляємо загальну концепцію дизайну приміщення, розуміємо як буде виглядати наше планування в обсязі, підбираємо та погоджуємо ключові оздоблювальні матеріали, меблі тощо

5. Фінальні 3D візуалізації

За затвердженими ескізами та планувальним рішенням фахівець створює фотореалістичні зображення, де до найдрібніших подробиць можна буде розглянути як виглядатиме майбутній інтер'єр.

6. Створення робочих креслень

Комплект робочих креслень та специфікації виконуються за вже затвердженою концепцією інтер'єру, яка відображена на візуалізаціях.

 

Як відбувається проектування дизайну інтер'єру в студії Intuition Design?

 

У студії Intuition Design над розробкою дизайну інтер'єру працюють дизайнери інтер'єру, архітектори, інженери, декоратори. Фахівці суміжних областей, які згодом можуть стати підрядниками при реалізації інтер'єру, також надають консультації про нюанси різних матеріалів і технологій. Але основна робота відбувається між замовником і дизайнером, для визначення цінностей, завдань і переваг майбутніх мешканців інтер'єру. Перш ніж приступити до розробки дизайну інтер'єру дизайнер ретельно розпитає вас про те, хто і як буде використовувати простір. Важливо, щоб ви описали, які очікування у вас від майбутнього інтер'єру. Якщо вам сподобалися приклади дизайну інтер'єрів, принесіть їх на зустріч. Нам важливо, що вас надихає, які почуття ви хочете відчувати, перебуваючи в майбутньому інтер'єрі.

Студія Intuition Design виконує дизайн інтер'єру в Україні і по всьому світу. Ми можемо виконати дизайн-проект інтер'єру віддалено.

Після створення проекту ми можемо скласти кошторис на виконання ремонтних робіт і комплектацію об'єкту. У процессі створення кошторису на реалізацію дизайна інтер'єру ми узгоджуємо цінові категорії матеріалів, меблів, обладнання. Дизайнер зорієнтує на чому можно, а на чому не варто економити, а також зорієнтує щодо якості матеріалів, технічних рішень і знайде найкращий варіант для вашого бюджету. 

На цьому етапі важливо, щоб у Вас склалося детальне уявлення - скільки буде коштувати ремонт і, виходячи з цього, Ви зможете зрозуміти, скільки часу знадобиться на виконання робіт. 

Важливо розуміти, що не доцільно приймати передчасні рішення і починати роботи до виконання проекту. На стадії проектування ми можемо вносити зміни в проект і підбирати кращі рішення. Якщо є критична необхідність. Якщо є критична необхідність прискорити процес ремонту - оговоріть це з дизайнером інтер'єру, він визначить які роботи можна проводити. 

Якщо у вас є бажання та можливість займатися процесом ремонту самостійно, але необхідний контроль дизайнера над технічними рішеннями та допомога з комплектацією об'єкта — ми виконуємо авторський нагляд. Дизайнер проконтролює, щоб процес реалізації інтер'єру йшов відповідно до проекту і, при необхідності, всі рішення були прийняті так, щоб не йти в розріз з ідеєю та стилістикою проекту.

Якщо у вас немає бажання залучатися до процесу ремонту, а хочеться просто заїхати та жити у нове житло – ми можемо взяти на себе процес управління ремонтними роботами. Ця послуга називається дизайн інтер'єру "під ключ". Ми підберемо команду постачальників та підрядників, визначимо технічне завдання для всіх фахівців, складемо графік закупівлі матеріалів та виконання робіт, проконтролюємо процес виконання, організуємо своєчасне прийняття та узгодження всіх технічних рішень та проконтролюємо терміни, проконтролюємо та приймемо якість виконуваних робіт.

 

З якими об'єктами нерухомості ми працюємо?

 

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру приватних будинків

Дизайн інтер'єру комерційних приміщень

 

Приклади реалізованих інтер'єрів

 

 

Які принципи роботи студії?

 

Сучасний дизайн інтер'єру - це створення цілісного організму, в якому простір, форма, функція, технології, світло, кольори і фактури гармонійно поєднуються і служать на користь людині. Це відображення характеру, цінностей та способу життя людей, які в ньому живуть. Студія Intuition Design проектує дизайн і реалізує інтер'єри будь-якої складності, завжди прагнучи до високої якості і найкращого результату. Виходячи з вашого характеру, темпераменту, відчуття простору, ритму життя, роду занять, ми знаходимо унікальний і неповторний образ для інтер'єру вашого будинку або квартири, де кожна деталь доповнює індивідуальний характер, естетику та цілісність простору.

 

Характер. Простір тісно пов'язаний з характером, цінностями та способом життя його мешканців.

Беспосередність. Пошук сміливих, нешаблонних та витончених рішень.

Емоції простору. Основний елемент інтер'єру - простір, наповнений почуттями та відчуттями.

Фукціональність. Продуманість, порядок, зручність, технологічність, простота обслуговування.

Екологічність. Баланс розумного споживання та екоматеріалів, інвестиції в якість.

Безпека. Емоційний та фізичний комфорт - запорука щасливого та гармонійного життя.

 

Чому варто замовити дизайн інтер'єру?

 

Вигода. Ви заощадите свій час і витрати на виправлення помилок і переробки, оскільки рухатиметеся чітко за планом, розумітимете що необхідно зробити і в якій послідовності.

Практичність, довговічність і технології. При проектуванні дизайну інтер'єру важливо правильно розташувати інженерні комунікації та забезпечити доступ до них для обслуговування, важливо правильно розрахувати конструктивні елементи, коректно виконати вузли примикань матеріалів. Для цього в команді студії Intuition Design є досвідчені технологи, які проконтролюють, щоб усі технічні рішення були максимально практичними, довговічними, естетичними та акуратними.

Очікуваний результат. У вас буде повне уявлення, як має все виглядати в результаті ремонту і ви зможете підібрати найкращі рішення для ваших завдань.

 

Що робити після виконання дизайн-проекту інтер'єру?

 

Після виконання дизайн проекту ви можете замовити кошторис майбутнього ремонту, а також одну з двох послуг - авторський нагляд або ремонт "під ключ".

 

Навіщо потрібен кошторис на реалізацію проекту дизайну інтер'єру?

 

Правильно складений кошторис допомагає визначити точний бюджет ремонту. Маючи загальну картину перед очима ви можете відкоригувати обрані види матеріалів відповідно до ваших можливостей і спланувати етапність і графік виконання робіт. Кошторис складається тільки за виконаним дизайн-проекту, який є завданням для прорахунку вартості всіх видів матеріалів, обсягів робіт, підбору меблів, техніки, декору і тд. Кошторис складається в такий спосіб: визначаються всі види робіт, які необхідні для реалізації дизайн-проекту, підбираються всі необхідні матеріали, їх кількість розраховане в дизайн-проект, прораховується вартість чорнових і чистових матеріалів, інженерних комунікацій, обладнання, меблів, техніки і декору, розраховується вартість всіх видів робіт.

 

Навіщо потрібен кошторис?


Планування процесу ремонту. Коли ви отримуєте дизайн-проект - у вас є повне керівництво до подальших дій. У вас буде розуміння, що ви хочете отримати в результаті ремонту і ви зможете спланувати всі етапи робіт, графік витрат і період часу, за який ви зможете виконати ремонт.

Економія. За допомогою дизайнера інтер'єру ви зможете заощадити бюджет на ремонт за рахунок правильного розрахунку будівельних і оздоблювальних матеріалів, уникнення помилок при ремонті і витрат часу на їх виправлення. Також дизайнер підкаже вам на чому можна заощадити, а на чому економити не варто. Це допоможе Вам грамотно розподілити бюджет між завданнями, так як важливо зробити ремонт не тільки красивим, а й довговічним.

Якість. Дизайнер підбере найбільш оптимальні матеріали і технології в співвідношенні ціни і якості. Всі деталі інтер'єру будуть гармонійно поєднуватися один з одним і інтер'єр буде продуманим і функціональним. Результат перевершить ваші очікування.

 

Що таке авторський нагляд за реалізацією проекту дизайну інтер'єру?

 

Авторський нагляд - це контроль якості ремонтних робіт, виконуваних підрядчиками, і відповідності цих робіт дизайн-проекту. Ця послуга допомагає виявити і усунути недоліки у виконанні проектних рішень, щоб результат відповідав запланованої концепції. На загальну постановку завдань і основні питання, що виникають під час ремонту відповідає дизайн-проект, але в ході ремонту з'являються ситуації, що вимагають прийняття більш поглиблених рішень. Дизайн-проект відповідає на питання - що потрібно зробити, як це має виглядати? А авторський нагляд на питання - як це зробити? Послуга авторський нагляд - це консультації з дизайнером протягом процесу ремонтних робіт. У цьому випадку завдання планування і управління виконує замовник. Управління процесом будівельних робіт має на увазі повний контроль бюджету, завдань, термінів і якості, організацію всіх процесів і заходів. 

 

Які переваги виконання ремонту з авторським наглядом?

 

Економія часу. Ви економите свій час, тому що немає необхідності регулярно з'являтися на об'єкті і вирішувати технологічні питання з виконавцями.

Ефективність. Ефективна спільна робота дизайнера інтер'єру і виконроба допомагає уникнути помилок і переробок при ремонті і оперативно виправити всі недоліки.

Своєчасність рішень і контроль. Ви завжди маєте в своєму розпорядженні актуальну інформацію про перебіг робіт і можетк розраховувати на консультацію фахівців в разі виникнення різних непередбачених ситуацій і способів їх вирішення.

 

Що таке управління процесом будівельних робіт або ремонт "під ключ"?

Управління процесом будівельних робіт або реалізація дизайну інтер'єру "під ключ" - це комплексне управління ремонтними роботами без безпосередньої участі замовника. Всі роботи до моменту здачі об'єкту замовнику планує та виконує керуюча компанія та її підрядники.

 

Які переваги замовлення дизайну інтер'єру під ключ?

Чітка система управління роботами. Ми складаємо графік виконання робіт і витрат і чітко дотримуємося цього графіка. У разі виникнення непередбачених ситуацій – усі рішення узгоджуються.

Контроль якості. Ми працюємо тільки з перевіреними підрядниками, використовуємо якісні матеріали та слідкуємо за правильним виконанням усіх технічних рішень.