UKR EN RU

Дизайн інтер'єру приватного будинку 

 

сучасний дизайн інтер'єру приватного будинку

 

 

Послуги з дизайну інтер'єру приватних будинків

 

Дизайн-проект 
від 60 робочих днів

▪ технічне завдання 

▪ планувальне рішення

▪ 3D візуалізація 

▪ робочі креслення

 

Кошторис 
від 21 робочого дня

▪ вартість матеріалів

▪ вартість робіт

▪ вартість інструментів

▪ логістика

 

Авторський нагляд 
впродовж ремонту

▪ спілкування з підрядниками

▪ контроль відповідності

▪ узгодження змін

▪ комплектація 

 

Ремонт "під ключ" 
впродовж ремонту

▪ команда підрядників

▪ порядок і графік рабіт

▪ технічне завдання

▪ контроль якості 

 


 

 

Питання та відповіді

 

Які послуги студії Intuition Design з розробки та реалізації дизайну інтер'єру приватних будинків?

 

Дизайн-проект 

дизайн-проект інтер'єру приватного будинку включає планувальне рішення, 3D візуалізації, робочі креслення для проведення ремонтних робіт і специфікації оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання


Кошторис

прорахунок вартості будівельних та оздоблювальних робіт, матеріалів, обладнання, меблів, техніки та декору для розуміння та коригування бюджету та планування процесу виконання ремонтних робіт


Авторський нагляд 

контроль відповідності виконуваних ремонтних та оздоблювальних робіт виконаному дизайн-проекту, узгодження технічних рішень, комплектація об'єкту оздоблювальними матеріалами, меблями, декором

 

Управління процесом будівельних робіт "під ключ"

управління процесом ремонту, підбір команди постачальників та підрядників, визначення графіка виконання робіт, постановка технічного завдання, прийняття технічних рішень, контроль і прийом якості робіт

 

 

Що таке дизайн-проект інтер'єру приватного будинку?

 

Дизайн-проект приватного будинку — це документ, який повністю відображає всі рішення щодо дизайну інтер'єру будинку. Дизайн-проект включає всі необхідні креслення та схеми для виконання ремонтних робіт. А також специфікації - перелік і кількість елементів, що використовуються в проекті. Послуги дизайнера інтер'єру потрібні якщо:

 

 • ви робите капітальний ремонт у своєму будинку
 • ви купили приватний будинок та плануєте робити ремонт
 • ви побудували або плануєте будивати будинок і готуєтеся проектувати інтер'єр
 • ви плануєте купити або купили приватний будинок, щоб здавати в оренду і хочете при раціональному бюджеті зробити привабливий інтер'єр

 

 

Які етапи роботи з дизайну інтер'єру приватного будинку?

 

Зустріч. Знайомимося, обговорюємо дизайн-проект, складаємо технічне завдання.

Договір. Ми формуємо пропозицію, погоджуємо договір.

Обміри. Виїжджаємо на об'єкт, оцінюємо його стан, робимо обміри та фотофіксацію.

Ідея. Розробляємо концепцію дизайну інтер'єру, варіанти планувальних рішень.

3D візуалізація. Опрацьовуємо деталі дизайну інтер'єру, створюємо 3D візуалізацію всіх приміщень.

Робочі креслення. Створюємо комплект необхідних для ремонту робочих креслень та специфікації.

 

 

Як відбувається створення дизайну інтер'єру будинку в студії Intuition Design?

 

У студії Intuition Design над розробкою дизайн-проекту працюють дизайнери інтер'єру, архітектори, інженери, декоратори. Фахівці суміжних областей, які згодом можуть стати підрядниками при реалізації інтер'єру, також надають консультації щодо специфіки різних матеріалів та технологій. Але основна робота відбувається між замовником та дизайнером, для визначення цінностей, завдань та уподобань майбутніх мешканців квартири, які визначаються під час першої зустрічі з дизайнером інтер'єру.

 

Чому варто замовити дизайн інтер'єру приватного будинку?

Планування. Коли ви отримуєте дизайн-проект, у вас є повне керівництво до подальших дій. Ви зможете спланувати порядок завдань, свій бюджет та прогнозувати терміни та результат.

Вигода. Дизайнер підкаже вам, на чому можна заощадити, а на чому економити не варто. Це допоможе Вам грамотно розподілити бюджет між завданнями, тому що важливо зробити ремонт не лише естетичним, а і довговічним.

Якість. Дизайнер підбере найбільш оптимальні матеріали та технології у співвідношенні ціни та якості. Всі деталі інтер'єру гармонійно поєднуються один з одним і інтер'єр буде продуманим і функціональним. Результат перевершить ваші очікування

Грамотні технічні рішення. Під час створення інтер'єру дуже важливо продумати інженерні комунікації, конструктивні елементи, правильно спроектувати вузли стиків матеріалів.

 

 

Коли звертатись до студії дизайну інтер'єру?

 

Якщо ви плануєте купувати будинок і робити там ремонт - зверніться до дизайнера до покупкибудинку, він проконсультує вас щодо переваг і недоліків варіантів будинків, допоможе підібрати найкращий варіант і підкаже, на що звернути увагу.

 

Чому важливо звернутися до дизайнера інтер'єру вчасно?

У нашій практиці були випадки, коли замовники зверталися за дизайном інтер'єру після того, як самі зробили перепланування, демонтували існуючі та звели нові перегородки. Під час проектування стало зрозуміло, що вони не врахували всі можливості, які можна використовувати на користь корисного простору. Це були власники невеликих помешкань, де кожен сантиметр простору на вагу золота. Було прийнято рішення, що внести зміни на старті ремонту більш раціонально, ніж потім відчувати дискомфорт. Довелося демонтувати тільки зведені перегородки і робити наново. Своєчасне звернення до дизайнера інтер'єру заощадить вам бюджет і час і дозволить легко пройти процес ремонту.

 

Як вибрати дизайнера інтер'єру?

Вибирайте дизайнера або студію, якій зможете довіряти. Щоб результат спільної роботи був успішним, фахівцям доведеться поставити вам багато особистих питань, про те, як ви живете і як проводите час, що любите. Тому вибирайте команду, яка сприяє обговоренню таких тонкощів. Телефонуйте, зустрічайтеся, ви відчуєте, коли зустрінете близьких за духом людей.​

 

 

Що таке технічне завдання проектування дизайну інтер'єру приватного будинку?

 

Перш ніж приступити до розробки дизайну інтер'єру приватного будинку дизайнер ретельно розпитає вас про те, хто житиме в будинку, як ви проводите час, який режим дня, чим займається кожен член сім'ї, чи є домашні тварини і які, як ви готуєте їжу, спите, купаєтеся, як любите читати, слухати музику, як дивіться кіно, чи працюєте вдома, чи любите запрошувати гостей, чи займаєтеся вдома спортом. Так само важливі смаки та побажання всіх членів сім'ї. Чим більше інформації про життя в квартирі, тим ретельніше буде опрацьовано інтер'єр. Дизайнер створює документ, де зафіксовані усі ваші побажання та вимоги до приміщення. Цей документ стане технічним завданням проектування. Також важливо, щоб ви описали якісь очікування у вас від майбутнього дизайну квартири. Якщо є приклади дизайну інтер'єрів, що сподобалися, приносьте їх на зустріч. При цьому не потрібно, щоб приклади інтер'єрів безпосередньо показували, якою має бути квартира. Важливо, що вас надихає, які почуття ви відчуваєте чи хочете відчувати, перебуваючи у приміщенні. Яке освітлення вам подобається, як ви сприймаєте простір. Хтось любить відкриті простори, як, наприклад, у квартирах-студіях, інші люблять, коли є місця, де можна побути на самоті. Якщо вам подобаються якісь певні кольори чи фактури, предмети меблів чи декору – обов'язково розкажіть про це дизайнеру, він врахує це при розробці дизайну інтер'єру вашого будинку.

 

Навіщо потрібне технічне завдання?

Технічне завдання потрібне для повного порозуміння між усіма учасниками проекту. Це документ, за яким можна зрозуміти, чи відповідає виконаний дизайн-проект початковому завданню.

 

 

Що таке заміри будинку та фотофіксація?

 

Якщо будинок уже збудовано – дизайнер інтер'єру виїжджає на об'єкт, щоб оцінити стан будинку. Важливо розуміти, в якому стані знаходяться стіни, підлога, перекриття, вікна. Також важливо розуміти стан та розташування інженерних комунікацій: де проходять стояки, де введення води, опалення, газу та електрики в будинок, де розташовані вентиляційні канали. Все це важливе для створення якісного проекту.

Далі важливо зняти обміри приміщення. Точні виміри будинку потрібні, щоб детально опрацювати дизайн-проект. Це особливо важливо для створення точного планування будинку, і, надалі, для креслень з прив'язкою меблів, комунікацій, для розрахунку площ поверхонь тощо. 

Після цього ми фіксуємо все на фото. Детальні фотографії з об'єкта також потрібні для встановлення технічного завдання на проектування, щоб врахувати всі деталі. Важливо пам'ятати, що дизайн-проект будинку - це, перш за все, опрацювання функціональності приміщення, на якій ґрунтується стильний інтер'єр. Це чітка інструкція про те, як має бути влаштований простір, щоб Вам було зручно ним користуватися та комфортно там знаходитися.

Для чого потрібні обміри будинку?

Точні обміри будинку необхідні для того, щоб безпомилково розмістити всі елементи інтер'єру - меблі, техніку, обладнання. Так само точні розміри потрібні для прорахунку обсягів матеріалів та робіт. За цими даними фахівці складатимуть розрахунок вартості ремонтних робіт.

 

 

Що таке розробка планувального рішення приватного будинку?

 

Якщо будинок уже збудований, то від його конструкції залежить наскільки якісно можна організувати перепланування під свої потреби. Можливе перепланування і не потрібно. Також матеріал, з якого побудований будинок, безпосередньо впливає на конструктивні особливості несучих стін. Але при будь-якому плануванні можна витягнути максимум корисного простору, головне грамотно використовувати всі можливості його поліпшити, врахувати всі вимоги до приміщення, конструкцій, дотримати ергономіку і продумати функціональність всіх елементів інтер'єру. 

Другий важливий аспект при розробці планування будинку - хто там житиме, як він використовуватиметься. Дизайнер враховує всі сценарії проведення часу та занять мешканців будинку і на основі цього розділяє простір на функціональні зони. Далі визначає, яка обстановка повинна бути в кожній із зон і приймає рішення - об'єднувати простори або розділяти. Після визначення зонування будинку опрацьовується розташування та функціонал меблів, техніки та обладнання та вже з'являється розуміння розміщення основних акцентів в інтер'єрі. Також, на стадії розробки планування будику обов'язково буде враховано розташування інженерних комунікацій та основні технологічні питання. Найкращі варіанти планування будинку з коментарями переваг будуть надані до обговорення. На основі найближчого вам планування будується фінальний варіант.

 

 

Що таке ескізи дизайну інтер'єру приватного будинку?

 

На стадії ескізування ми розробляємо загальну концепцію дизайну інтер'єру приватного будинку і наочно можемо побачити, як виглядає планування будинку в об'ємі, як працює природне світло і визначаємо як буде освітлюватися будинок штучним світлом, визначаємо стилістику приміщення, призначаємо основні оздоблювальні матеріали, колірну гаму, фактури матеріалів. Це може бути представлено у вигляді ескізних 3D-візуалізацій або концепт-бордів, залежно від специфіки завдання. Результат стадії ескізування – затверджена концепція та стилістика інтер'єру всього будинку. Етапи можуть виконуватися поступово по кожному приміщенню будинку або всім приміщенням відразу, залежно від розміру і призначень приміщень.

На цій стадії можна вносити зміни і підбирати меблі, вибирати поєднання матеріалів, кольорів і фактур. Після затвердження концепції дизайну інтер'єру ми проробляємо всі деталі приміщення.

 

Для чого потрібні ескізи дизайну інтер'єру?

Ескізи дизайну інтер'єру квартири - це наочна можливість знайти ідеальний образ вашої квартири, оцінити свої відчуття від її простору, уявити життя в ній. Коригуючи і доповнюючи ідею ми добиваємося максимально відповідного результату, щоб ваше життя в новій квартирі було легким, комфортним і гармонійним.

 

 

Що таке комплект робочих креслень?

 

Комплект робочих креслень та специфікації виконуються за вже затвердженим дизайном інтер'єру, відображеним на 3D візуалізаціях. Він необхідний для постановки завдання постачальникам та підрядникам на ремонт та комплектацію інтер'єру будинку.

Навіщо потрібний комплект робочих креслень?

Комплект робочих креслень детально описує як зробити ремонт так, щоб він виглядав як на 3D візуалізаціях. За допомогою грамотно складених креслень будівельники будуть розуміти, яке завдання стоїть і що потрібно робити. Також у комплекті робочих креслень є вся інформація щодо закупівлі оздоблювальних матеріалів.

До складу документації дизайн-проекту квартири входить:

 • Обмірний план з прив'язкою інженерних комунікацій.
 • План демонтажу перегородок.
 • План монтажу перегородок.
 • Архітектурний план із розмірами.
 • План розміщення меблів та обладнання.
 • Специфікація меблів.
 • План розміщення розеток, вимикачів та електровиводів.
 • План розміщення груп висвітлення.
 • Специфікація рамок електрофурнітури.
 • Специфікація розеток
 • Специфікація вимикачів.
 • Маркувальний план освітлювальних приладів.
 • Специфікація освітлювальних приладів.
 • План розміщення мереж опалення та водопостачання.
 • Схема розміщення мереж вентиляції та кондиціювання.
 • План розміщення сантехнічних приладів із прив'язками.
 • Маркування дверних отворів.
 • Відомість заповнення дверних отворів.
 • План підлогових покриттів.
 • Специфікація підлогових покриттів та плінтусів.
 • План стелі.
 • Специфікація обробки стель.
 • Маркувальний план вікон, специфікація штор та ролет.
 • Специфікація обробки стін.
 • Розгортки всіх приміщень.
 • Плани та розгортки санвузлів з розкладкою плитки.
 • Розгортки санвузлів із прив'язкою сантехніки.
 • Специфікація сантехнічних приладів
 • Специфікація скляних перегородок.

 

 

Що таке 3D візуалізація інтер'єру квартири приватного будинку?

 

За затвердженими ескізами та планувальним рішенням ми створюємо фінальні фотореалістичні зображення, де до найдрібніших подробиць можна буде розглянути як виглядатиме майбутній інтер'єр. На цьому етапі проектування дизайну інтер'єру приватного будинку вирішуються такі завдання: фінальний підбір поєднань кольорів та фактур та їх пропорцій в інтер'єрі, підбір деталей інтер'єру — текстилю, фурнітури, декору тощо, опрацювання нюансів освітлення будинку, підбір температури світла.

Для чого потрібна 3D візуалізація інтер'єру приватного будинку?

У вас має бути повне уявлення про те, як має виглядати будинок після ремонту. Детальна 3D візуалізація, створена з урахуванням усіх факторів, що впливають на сприйняття інтер'єру повністю передає обстановку і атмосферу вашого дому.

 

 

Що робити після виконання дизайн-проекту інтер'єру приватного будинку?

 

Правильно складений кошторис допоможе визначити точний бюджет ремонту. Маючи загальну картину перед очима ви можете відкоригувати обрані види матеріалів відповідно до ваших можливостей і спланувати етапність та графік виконання робіт. Кошторис складається тільки за виконаним дизайн-проектом, який є завданням для прорахунку вартості всіх видів матеріалів, обсягів робіт, підбору меблів, техніки, декору тощо. Кошторис складається таким чином: визначаються всі види робіт, які необхідні для реалізації дизайн-проекту, підбираються всі необхідні матеріали, їхня кількість розрахована в дизайн-проекті, прораховується вартість чорнових та чистових матеріалів, інженерних комунікацій, обладнання, меблів, техніки та декору, розраховується вартість всіх видів робіт.

Навіщо потрібний кошторис на реалізацію дизайну інтер'єру?

Планування процесу

У вас буде розуміння, що ви хочете отримати в результаті ремонту і ви зможете спланувати всі етапи робіт, графік витрат і період часу, за який ви зможете виконати ремонт.

Економія

За допомогою дизайнера інтер'єру ви зможете заощадити бюджет на ремонт за рахунок правильного розрахунку будівельних та оздоблювальних матеріалів, уникнення помилок при ремонті.

Якість

Дизайнер підбере найбільш оптимальні матеріали та технології у співвідношенні ціни та якості. Всі деталі інтер'єру гармонійно поєднуються один з одним і інтер'єр буде продуманим і функціональним.

 

 

Що робити після складання кошторису?

 

Після виконання дизайн-проекту, складання кошторису на ремонт та визначення бюджету можна замовити одну з послуг: авторський нагляд чи ремонт "під ключ".

Авторський нагляд – це контроль якості ремонтних робіт, що виконуються підрядниками, та відповідності цих робіт дизайн-проекту. Ця послуга допомагає виявити та усунути недоліки у виконанні проектних рішень, щоб результат відповідав запланованій концепції. На загальну постановку завдань та основні питання, що виникають під час ремонту, відповідає дизайн-проект, але в ході ремонту з'являються ситуації, що вимагають прийняття більш поглиблених рішень.

 

Реалізація інтер'єру з авторським наглядом
Переглянути інтер'єр

современный дизайн интерьера кухни в ЖК Дом на набережной

 

Управління процесом будівельних робіт або реалізація проекту дизайну інтер'єру "під ключ" - це комплексне управління ремонтними роботами та комплектацією об'єкта без безпосередньої участі замовника. Всі роботи до моменту здачі об'єкту замовнику планує та виконує керуюча компанія та її підрядники.

 

Реалізація інтер'єру "під ключ"

 

 

Переглянути інтер'єр

современный дизайн интерьера квартиры

 

 

Навіщо потрібний дизайн-проект інтер'єру приватного будинку?

 

Дизайн-проект інтер'єру приватного будинку потрібен усім, хто планує робити ремонт у своєму будинку і хоче пройти цей процес планомірно, маючи прогнозований бюджет, термін і результат.

 

 

Як замовити дизайн інтер'єру приватного будинку?

 

Щоб замовити дизайн-проект інтер'єру приватного будинку зателефонуйте нам за тел. +380955836203 або напишіть в будь-який з зручних вам месенджерів. Ми відповімо на всі ваші запитання і домовимося про зустріч.

Дизайн-проект віддалено:

Ми можемо виконати дизайн-проект приватного будинку віддалено у будь-якій точці світу. Для цього необхідно, щоб ви підготували нам обміри і фотографії приміщень або надали план приміщень від забудовника. Як це зробити – наші спеціалісти вас проконсультують.

 

 

Скільки коштує замовити дизайн-проект приватного будинку?

 

Вартість дизайн-проекту інтер'єру приватного будинку розраховується індивідуально та залежить від площі приміщення.

 

 

Скільки часу потрібно на виконання дизайну інтер'єру приватного будинку?

 

Термін виконання дизайн-проекту інтер'єру приватного будинку варіюється від 60 робочих днів залежно від площі приміщення та стилістики інтер'єру. Найчастіше термін виконання дизайн-проекту розраховується індивідуально виходячи із завдань та потреб замовника.