Дизайн квартир Харків
 

Студія Intuition Design проектує і реалізує дизайн інтерьеру квартир
в Харкові і по всій Україні

 

Дизайн інтер'єру квартири в ЖК Меридіан

 

Дизайн інтер'єру квартири 66 м2 в ЖК Меридіан, м. Харків

 

 

Послуги студії дизайну интер'єру Intuition Design:

 

Дизайн-проект 

 

дизайн-проект інтер'єру включає планувальне рішення, 3D візуалізації, робочі креслення для проведення ремонтних робіт і специфікації оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання

 

Кошторис

 

прорахунок вартості будівельних і оздоблювальних робіт, матеріалів, устаткування, меблів, техніки і декору для розуміння і коригування бюджету та планування процесу виконання ремонтних робіт

 

Авторський нагляд 

 

контроль відповідності виконуваних ремонтних і оздоблювальних робіт виконаного проекту, узгодження технічних рішень, комплектація об'єкта оздоблювальними матеріалами, меблями, декором

 

Ремонт "під ключ"

 

управління процесом ремонту, підбір команди постачальників і підрядників, визначення графіка виконання робіт, постановка технічного завдання, комітет технічних рішень, контроль і прийом якості робіт

 


 

 

Подробнее про услуги

 

 

Що таке дизайн-проект інтер'єру квартири?

 

Дизайн-проект квартири — це документ, який повністю відображає усі рішення відносно дизайну інтер'єру квартири. Дизайн-проект включає всі необхідні креслення і схеми для виконання ремонтних робіт. А також специфікації — перелік і кількість використаних в проекті елементів. Послуги дизайнера інтер'єру потрібні якщо:

 • ви вирішили робити капітальний ремонт в своїй квартирі 
 • ви купили квартиру на рынку вторинного житла і плануєте робити ремонт
 • ви купили квартиру вільного планування в новобудові і готуєтесь робити ремонт
 • ви плануєте купити або купили квартиру для сдачі в аренду і хочете при раціональному бюджеті зробити привабливий інтер'єр

 

 

 

Навіщо потрібен дизайн-проект інтрер'єру квартири?

 

Дизайн-проект інтер'єру потрібен всім, хто планує робити ремонт у своїй квартирі і хоче пройти цей процес планомірно, маючи прогнозований бюджет, термін і результат.

 

 

 

Коли звертатися до студії дизайну інтер'єру?

 

 

Якщо ви плануєте купувати квартиру і робити там ремонт - зверніться до дизайнера до покупки квартири, він проконсультує вас щодо переваг і недоліків ваших варіантів квартир, допоможе підібрати найкращий для ваших потреб варіант і підкаже, на що звернути увагу. Якщо у вас вже є квартира і ви плануєте робити ремонт - зверніться до дизайнера до початку виконання робіт, щоб весь процес ремонту був продуманим і уникнути зайвих переробок.

 

 

Чому важливо звернутися до дизайнера інтер'єру своєчасно?

 

У нашій практиці були випадки, коли замовники зверталися за дизайном інтер'єру квартири після того, як самі зробили перепланування, демонтували існуючі і звели нові перегородки. Під час проектування стало зрозуміло, що вони не врахували всі можливості, які можна використовувати для збереження корисного простору. Це були власники невеликих квартир, де кожен сантиметр простору на вагу золота. Було прийнято рішення, що внести зміни на старті ремонту більш раціонально, ніж потім відчувати дискомфорт при житті в квартирі. Довелося демонтувати тільки зведені перегородки і робити заново. Своєчасне звернення до дизайнера інтер'єру заощадить вам бюджет і час і дозволить легко пройти процес ремонту.

 

 

 

Як вибрати дизайнера інтер'єру?

 

Вибирайте дизайнера або студію, якій зможете довіряти. Щоб результат спільної роботи був успішним - фахівцям доведеться поставити вам багато особистих питань, про те, як ви живете і як проводите час, що любите. Тому вибирайте команду, яка має в своєму розпорядженні до обговорення таких тонкощів. Телефонуйте, зустрічайтеся, ви відчуєте, коли ви знайдете близьких по духу вам людей.

 

 

 

З яких етапів складається розробка дизайну інтер'єру квартири?

 

 1. Технічне завдання на проектування дизайну інтер'єру квартири
 2. ​Обміри квартири і фотофіксація
 3. Розробка планувального рішення квартири
 4. Ескізи
 5. 3D візуалізація
 6. Комплект робочих креслень

 

 

Етап 1. Технічне завдання на проектування

 

Перш ніж приступити до розробки дизайну інтер'єру квартири дизайнер ретельно розпитає вас про те, хто буде жити в квартирі, як ви проводите час, який режим дня, чим займається кожен член сім'ї, чи є домашні тварини і які, як ви готуєте їжу, спите, купаєтеся, як любите читати, слухати музику, як дивіться кіно, чи працюєте вдома, чи любите запрошувати гостей, чи займаєтеся вдома спортом. Так само важливі смаки та побажання всіх членів сім'ї. Чим більше інформації про життя в квартирі, тим ретельніше буде опрацьований інтер'єр. Дизайнер створює документ, де зафіксовані всі ваші побажання і вимоги до приміщення. Цей документ стане технічним завданням на проектування.

Також важливо, щоб ви описали які очікування у вас від майбутнього дизайну квартири. Якщо вам сподобалися приклади дизайну інтер'єрів, принесіть її на зустріч. При цьому не потрібно, щоб приклади інтер'єрів безпосередньо показували, якою має бути квартира. Важливо те, що вас надихає, які почуття ви відчуваєте або хочете відчувати, перебуваючи в приміщенні. Яке освітлення вам подобається, як ви сприймаєте простір. Хтось любить відкритий простір, як наприклад в квартирах-студіях, інші люблять, коли є місця, де можна побути одному. Якщо вам подобаються якісь певні кольори або фактури, предмети меблів або декору - обов'язково розкажіть про це дизайнеру і він врахує це при розробці дизайну інтер'єру вашої квартири.

 

 

 

Навіщо потрібне технічне завдання? 

 

Технічне завдання потрібно для повного взаєморозуміння між усіма учасниками проекту. Це документ, за яким можна зрозуміти чи відповідає дизайн-проект початковій задачі.

 

 

 

Етап 2. Обміри квартири та фотофіксація

 

 

Дизайнер інтер'єру виїжджає на об'єкт, щоб оцінити стан квартири. Важливо розуміти в якому стані знаходяться стіни, підлога, перекриття, вікна. Так само важливо розуміти стан і розташування інженерних комунікацій: де проходять стояки, де введення води, опалення, газу та електрики в квартиру, де розташовані вентеляційні канали. Все це важливо для створення якісного проекту.

Далі важливо зняти обміри приміщення. Точні виміри квартири потрібні, щоб детально опрацювати дизайн-проект. Це особливо важливо для створення точного планування квартири, і, в подальшому, для креслень з прив'язкою меблів, комунікацій, для розрахунку площ поверхонь і тд.

Після цього ми фіксуємо всі на фото. Докладні фотографії з об'єкту також потрібні для постановки технічного завдання на проектування, щоб врахувати всі деталі. Важливо пам'ятати, що найважливіше в дизайні інтер'єру квартири - функціональність приміщення, на якій будується стильний інтер'єр. Це чітка інструкція про те, як має бути влаштований простір, щоб Вам було зручно і затишно там жити. 

 

 

Навіщо потрібні обміри квартири?

 

Точні обміри квартири потрібні для того, щоб безпомилково розмістити всі елементи інтер'єру - меблі, техніку, обладнання. Так само точні розміри потрібні для прорахунку обсягів матеріалів і робіт. За цими даними фахівці будуть складати розрахунок вартості ремонтних робіт.

 

 

 

Етап 3. Розробка планувального рішення квартири

 

Планування квартири в ЖК Меридіан

 

Планувальне рішення квартири 66 м2 в ЖК "Журавлі", м.Харків

 

Дизайн інтер'єру квартир в Харкові в першу чергу залежить від типу планування будинку будинку, найбільш поширені з яких:

 

 • "Хрущовка"

  Одна з найпоширеніших планувань квартири. Для неї характерні прохідні кімнати, маленька кухня 5-6 м2 і об'єднаний санвузол.

   

 • "Сталінка"

  Це квартири з просторими кімнатами, великою кухнею і високими стелями.

   

 • Квартира покращеного планування

  Загальна площа квартири в цих будинках більше, ніж в "хрущовці" і площа кухні близько 8 м2.

   

 • "Чешка"

  Для "чешок" характерні роздільні кімнати і санвузол, площа кухні 7-8 м2.

   

 • "Полька"

  Загальна площа "Польки" більше, ніж у "Чешки", але можуть бути прохідні кімнати.

   

 • Сучасні планування квартир в новобудовах

  Сучасні планування відрізняються від планувань типових будинків, побудованих в минулому столітті. У кожному будинку індивідуальний план, квартири мають вільне планування. Такі квартири набагато легше облаштувати під свої потреби. Площа таких квартир може варіюватися від маленьких "смарт-квартир" до великих елітних квартир, площею понад 100-200 м2.

 

Від типу будинку, в якому знаходиться квартира, залежить наскільки якісно можна організувати перепланування під свої потреби. Також матеріал, з якого побудований будинок, безпосередньо впливає на конструктивні особливості несучих стін в квартирі. Але при розробці планування можна витягнути максимум корисного простору, головне грамотно використовувати всі можливості поліпшити планування, врахувати всі вимоги до приміщення, конструкцій, дотриматися ергономіки і продумати функціонільность всіх елементів інтер'єру. Другий важливий аспект при розробці планування квартири - хто там буде жити, як вона буде використовуватися. Дизайнер враховує всі сценарії проведення часу і занять мешканців квартири і на основі цього розділяє простір на функціональні зони. Далі визначає яка обстановка повинна бути в кожній із зон і приймає рішення - об'єднує простір або розділяє. Після визначення зонування квартири визначається розташування і функціонал меблів, техніки і обладнання та вже з'являється розуміння розташування основних акцентів в інтер'єрі. Також, на стадії розробки планування квартири обов'язково буде враховане розташування інженерних комунікацій і основні технологічні питання. Кращі варіанти планувань квартири з коментарями переваг будуть надані до обговорення. На основі найбільш близького вам планування будується фінальний варіант.

 

 

Які основні завдання ми вирішуємо, розробляючи планувальне рішення квартири?

 

Визначаємо де яка кімната або зона буде знаходитись (розташування кухні, їдальні, вітальні, спалень, ванної кімнати і тд.).

Визначаємо яким способом розподіляються або об'єднуються ці кімнати і зони (наприклад їдальня може бути об'єднана з кухнею або вітальнею, або ці приміщення можуть бути об'єднані всі разом, або розділені легкими декоративними конструкціями або стелажами) в залежності від того як більше подобається вам.

Визначаємо наповнення кожної кімнати і зони, розташування меблів, техніки, обладнання.

 

 

 

Етап 4. Ескізи дизайну інтер'єру квартири

 

На стадії ескізування ми визначаємо загальну концепцію дизайну інтер'єру квартири і наочно можемо побачити, як виглядає планування квартири в об'ємі, як розповсюджується природне освітлення і визначаємо як буде висвітлюватися квартира штучним світлом, визначаємо стилістику приміщення, вибираэмо основні оздоблювальні матеріали, кольорову гамму, фактури матеріалів. Це може бути представлено у вигляді ескізних 3D візуалізацій або концепт-бордів, в залежності від специфіки завдання. Результат стадії ескізування - затверджена концепція і стилістика інтер'єру всієї квартири. Етапи можуть виконуватися поступово по кожному приміщенню квартири або по всіх приміщеннях відразу, в залежності від розміру і призначень приміщень. На цій стадії можна вносити зміни і підбирати меблі, вибирати поєднання матеріалів, кольорів і фактур. Після затвердження концепції дизайну інтер'єру квартири ми опрацьовуємо всі деталі приміщення.

 

 

Навіщо потрібні ескізи дизайну інтер'єру?

 

Ескізи дизайну інтер'єру квартири - це наочна можливість знайти ідеальний образ вашої квартири, оцінити свої відчуття від її простору, уявити собі життя в ній. Коригуючи і доповнюючи ідею ми добиваємося максимально потрібного результату, щоб ваше життя в новій квартирі було легким, комфортним і гармонійним.

 

 

 

Этап 5. 3D візуалізація інтер'єру квартири

 

Дизайн інтер'єру приватного будинку в сучасному стилі

Дизайн інтер'єру приватного будинку в сучасному стилі

 

Приклади 3D візуалізації одного і того ж приміщення в різній стилістиці

 

За затвердженими ескізами і планувальним рішенням фахівець створює фінальні фотореалістичні зображення, де до найдрібніших подробиць можна буде подивитися, як буде виглядати майбутній інтер'єр.

 

 

Навіщо потрібна 3D візуалізація інтер'єру квартири?

 

У вас повинно бути повне уявлення про те, як повинна виглядати квартира після ремонту. Детальна 3D візуалізація, створена з урахуванням всіх факторів, що впливають на сприйняття квартири - повністю передає обстановку і атмосферу нового інтер'єру.

 

 

 

Этап 6. Комплект робочих креслень

 

Комплект робочих креслень і специфікації виконуються по вже затвердженому дизайну інтер'єру, відображеному на 3D візуалізації. Він необхідний для постановки завдання постачальникам і підрядникам на ремонт і комплектацію квартири. До складу документації дизайн-проекту квартири входить:

 

 

 • Обмірний план з прив'язкою інженерних комунікацій.
 • План демонтажу перегородок.
 • План монтажу перегородок.
 • Архітектурний план з розмірами.
 • План розміщення меблів та обладнання.
 • Специфікація меблів.
 • План розміщення розеток, вимикачів і електровиводів.
 • План розміщення груп освітлення.
 • Специфікація рамок електрофурнітури.
 • Специфікація розеток.
 • Специфікація вимикачів.
 • Маркувальний план освітлювальних приладів.
 • Специфікація освітлювальних приладів.
 • План розміщення мереж опалення та водопостачання.
 • Схема розміщення мереж вентиляції та кондиціонування.
 • План розміщення сантехнічних приладів з прив'язками.
 • Маркування дверних прорізів.
 • Відомість заповнення дверних прорізів.
 • ​План підлогових покриттів.
 • Специфікація підлогових покриттів і плінтусів.
 • План стель.
 • Специфікація обробки стель.
 • Маркувальний план вікон, специфікація штор і ролет.
 • Специфікація оздоблення стін.
 • Розгортки всіх приміщень.
 • Плани та розгортки санвузлів з розкладкою плитки.
 • Розгортки санвузлів з прив'язкою сантехніки.
 • Специфікація сантехнічних приладів.
 • Специфікація скляних перегородок.

 

 

Подивитись приклад виконаного дизайн-проекту


 

 

Навіщо потрібен комплект робочих креслень?

 

Комплект робочих креслень детально описує, як зробити ремонт так, щоб він виглядав в результаті як на 3D візуалізації. При ремонті із грамотних креслень підрядники будуть розуміти, яка задача перед ними стоїть і що потрібно робити. Також в комплекті робочих креслень є вся інформація до закупки оздоблювальних матеріалів. 

 

 

 

Як відбувається створення дизайну інтер'єру в студії Intuition Design?

 

У студії Intuition Design над розробкою дизайн-проекту працюють дизайнери інтер'єру, архітектори, інженери, декоратори. Фахівці суміжних областей, які згодом можуть стати підрядниками при реалізації інтер'єру, також надають консультації про специфіку різних матеріалів і технологій. Але основна робота відбувається між замовником і дизайнером, для визначення цінностей, завдань і переваг майбутніх мешканців квартири.

 

 

Детальніше про студію


 

 

Чому варто замовити дизайн інтер'єру квартири?

 

 

Планування

Коли ви отримуєте дизайн-проект - у вас є повна інструкція до подальших дій. Ви зможете спланувати порядок завдань, свій бюджет і прогнозувати терміни і результат.

 

Вигода

За допомогою дизайнера інтер'єру ви зможете заощадити бюджет на ремонт за рахунок правильного розрахунку будівельних і оздоблювальних матеріалів, уникнення помилок при ремонті і витрат часу на їх виправлення. Також дизайнер підкаже вам на чому можна заощадити, а на чому економити не варто. Це допоможе Вам грамотно розподілити бюджет між завданнями, так як важливо зробити ремонт не тільки красивим, а й довговічним.

 

Якість

дизайнер підбере найбільш оптимальні матеріали і технології в співвідношенні ціни і якості. Всі деталі інтер'єру будуть гармонійно поєднуватися один з одним і інтер'єр буде продуманим і функціональним. Результат перевершить ваші очікування

 

Грамотні технічні рішення

при розробці інтер'єру дуже важливо продумати інженерні комунікації, конструктивні елементи, правильно розробити вузли примикань матеріалів. Для цього в команді студії є досвідчені технологи, які проконтролюють, щоб всі рішення були максимально практичними, естетичними і акуратними

 

 

 

 

Приклади дизайну інтер'єру квартир:

 

Дизайн інтер'єру квартири ЖК Меридіан

 

Дизайн інтер'єру квартири в ЖК Журавлі, 66 м2

 

Дизайн інтер'єру квартири ЖК Будинок на набережній

 

Дизайн інтер'єру квартири в ЖК Будинок на набережній, 233 м2

 

Дизайн інтер'єру квартири жк Меридіан

 

Дизайн інтер'єру квартири в ЖК Меридіан, 66 м2

 

 

 


 

 

Подивитися всі приклади дизайну інтер'єрів

 

 

 

Скільки часу потрібно на виконання дизайну квартири?

Термін виконання дизайн-проекту квартири варіюється від 60 робочих днів в залежності від площі приміщення і стилістики інтер'єру. Найчастіше термін виконання дизайн-проекту розраховується індивідуально виходячи з майбутніх завдань. Коли ми підписуємо договір на виконання дизайн-проекту інтер'єру - ми розраховуємо і визначаємо час на виконання цього завдання. Термін здачі проекту прописується в договорі.

 

 

 

Скільки коштує замовити дизайн квартири?

Вартість дизайн-проекту розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення.

 

 

 

Як замовити дизайн квартири в Харкові?

Щоб замовити дизайн-проект квартири в Харкові і Харківській області зателефонуйте нам за тел. +380955836203 або напишіть в будь-який з зручних вам месенджерів. Ми відповімо на всі ваші запитання і домовимося про зустріч.

 

 

Заказать дизайн проект

 

 

 

 


 

 

 

Що робити після виконання дизайн-проекту інтер'єру квартири?

 

Кошторис

 

За затвердженим дизайн-проекту квартири можна скласти кошторис на виконання ремонтних робіт. Правильно складений кошторис допомагає визначити точний бюджет ремонту. Маючи загальну картину перед очима ви можете відкоригувати обрані види матеріалів відповідно до ваших можливостей і спланувати графік виконання робіт. Дизайн-проект - це завдання для прорахунку вартості всіх видів матеріалів, обсягів робіт, підбору меблів, техніки і декору.

 


Докладніше про кошторис

 

 

Після виконання дизайн-проекту, складання кошторису на ремонт і визначення бюджету можна замовити одну з послуг: авторський нагляд або ремонт "під ключ".

 

Авторський нагляд

 

Авторський нагляд - це контроль якості ремонтних робіт, виконуваних підрядчиками, і відповідності цих робіт дизайн-проекту. Ця послуга допомагає виявити і усунути недоліки у виконанні проектних рішень, щоб результат відповідав запланованої концепції. На загальну постановку завдань і основні питання, що виникають під час ремонту відповідає дизайн-проект, але в ході ремонту з'являються ситуації, що вимагають прийняття більш поглиблених рішень.

 

 

Докладніше про авторський нагляд

 

 

Ремонт "під ключ"

 

Управління процесом будівельних робіт або ремонт "під ключ" - це комплексне управління ремонтними роботами без безпосередньої участі замовника. Всі роботи до моменту здачі об'єкта замовнику планує і виконує керуюча компанія і її підрядники.

 

 

Докладніше про ремонт "під ключ"

 

 

Повернутися на головну