RU EN UKR
Дизайн інтер'єру кухні
Читати даліНавіщо потрібен дизайн-проект
Кожен мріє, щоб місце, де він живе - стало затишною домівкою, місце, де він працює - улюбленою роботою, крокуючи на котру він забіжить в найпрекраснішу у світі кав'ярню за порцією ранкової бадьорості. Наше почуття радості і комфорту безпосередньо залежить від того, що нас оточує. Спроектувати радість - можливо, але для цього потрібен хороший дизайнер інтер'єру.
Читати даліEcostyle Apartment
В умовах урбанізованого середовища, стрімкого ритму життя і постійної зайнятості цілком природне прагнення людини бути ближче до природи і бажання позбутися від усього зайвого. Наш будинок — місце, про яке ми думаємо з посмішкою, куди хочеться повертатися і де має бути комфортно і затишно. Але для кожного з нас ідеальний інтер'єр буде абсолютно різним.
Читати даліMid-century Modern House
Для реалізації даного проекту ми вибрали загальний принцип відкритого простору і єдиних оздоблювальних матеріалів. Але незважаючи на це, кожна окрема зона повинна була мати свій настрій і атмосферу. Ідеально для вирішення цього завдання підійшли панелі з шпонованого МДФ, що мають різні кольори і фактури, глянцеві і матові. Текстура дерева на контрасті з текстурою бетону привнесла ще більше теплоти в інтер'єр, а білі панелі з бархатистою поверхнею зробили вітальню світлою і затишною.
Читати далі